Z myślą o naszych klientach ...

IMG 20141008 092241 - Kopia

Dnia 08.10.2014 (środa) nasi klienci mieli możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie zarządzania majątkiem IT.

W Białymstoku, w Centrum Astoria, odbyło się szkolenie poświęcone zagadnieniom wyceny, ewidencji i rozliczania środków trwałych i wartości niematerialnych. 

Spotkanie było skierowane do osób, które biorą udział w procesie inwentaryzacji, osób odpowiedzialnych za dane składniki majątku, księgowych oraz administratorów systemów IT. 

Szkolenie przeprowadził nasz gość specjalny - Pan Jarosław Stankiewicz - trener biznesu i doświadczony specjalista w dziedzinie rachunkowości, finansów, zarządzania i HR.

W kolejnej części zaprezentowaliśmy możliwości systemu XEMI w zakresie wsparcia procesu inwentaryzacji środków trwałych w przedsiębiorstwie. 

Zaprosiliśmy również Pana Tomasza Mąkowskiego z firmy RRC Polska, który dopełnił całości, prezentując nowoczesne narzędzia wykorzystywane do sczytywania poszczególnych elementów majątku podczas inwentaryzacji.

Oprócz części szkoleniowej nasi goście zapoznali się z projektami, nad którymi aktualnie pracujemy. Są to m.in. system do zarządzania relacjami z klientami - XEMI CRM oraz współpraca z niemiecką firmą CP Corporate Planning AG w zakresie dystrybucji oprogramowania CP-Suite.

Poruszane zagadnienia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były licznie zadawane pytania. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i poświęcony czas.

Newsletter

xeminowoscinbaner

 

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności