Wspieramy rozwój innowacyjności województwa podlaskiego

logo fundacja technotalenty

Jako przedsiębiorstwo, które tworzy nowoczesne rozwiązania, mamy obowiązek wspierać nasz region w dążeniu do osiągnięcia wyższego poziomu innowacyjności, a co za tym idzie kokurencyjności na tle innych województw.

Zdajemy sobie sprawę, że w woj. podlaskim kryje się wiele młodych talentów. Naszym zadaniem jest ich zidentyfikowanie i podanie pomocnej dłoni podczas niełatwej drogi do sukcesu. W tym celu rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją TECHNOTALENTY

Jednym z przedsięwzięć pozwalających na realizację naszych założeń, jest konkurs TECHNOTALENT, organizowany przez Fundację przy współpracy z licznymi partnerami, w tym Merinosoft Sp. z o.o.

Celem wydarzenia jest wyłonienie zdolnych Podlasian - autorów innowacyjnych projektów. 

Konkurs jest dedykowany dla uczniów i studentów oraz absolwentów szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, w przedziale wiekowym 18-30 lat. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Fundatorem nagród głównych jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. 

Wierzymy, że angażując się w tego typu wydarzenia, dajemy szanse młodemu pokoleniu na rozwój. Mamy nadzieję, że efektem ich pracy i twórczości będzie wzrost innowacyjności naszego regionu. 

Więcej informacji o konkursie: http://technotalenty.pl/konkurs/

Newsletter

xeminowoscinbaner

 

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności